Včerejší přednáška v Café u tety Hany se myslím podařila. Atmosféra byla skvělá, občerstvení taky a cvičení s hopíky a papírovými kapesníčky taky zaujalo. Už teď se těším na opakování přednášky, které je naplánováno na 16.května 2017.
Podobné příspěvky
Nový ceník
Od 1.12.2019 jsme po osmi letech změnili ceny za rehabilitační služby.
Tym fyzioterapie
Děkujeme za Váš zájem stát se součástí naší ambulance. S radostí oznamujeme, že náš tým bude k 1.7. kompletní.
Dobrý den, na základě nařízení vlády ČR uzavíráme ambulanci rehabilitace do doby, kdy se stabilizuje stav nakažených nemocí COVID-19 (koronavirus) a budou zrušena bezpečnostní opatření. Objednané termíny v tomto období rušíme a po ukončení nařízení budou termíny doobjednány. Děkujeme za pochopení….
Farcata
V pátek 1.9.2017 bude naše ambulance zavřená. Přijďte se za námi podívat na Farská humna ve Žďáře nad Sázavou. Věřím, že nám bude počasí nakloněno a užijeme si společně hezký den! V pondělí se na Vás budeme opět těšit! Tým Rehabilitace
Prednaska II
Vážení pacienti, klienti, Pro velký ohlas naší první přednášky na téma „Zdravá noha aneb jak se ubránit rychlému skalpelu ortopeda“ bych Vás ráda opět pozvala na opakování této přednášky do kavárny Café u tety Hany. Přednáška je určená široké veřejnosti. Chtěla bych touto formou upozornit na to, jak jsou naše nohy důležité v souvislosti s…
Ve dnech 19-22.4.20222 je ambulance uzavřena z důvodu dovolené.
