Aktuality

Vážení klienti, od 25.8.2022 do 9.9.2022 je ambulance uzavřena z důvodu dovolené.

Děkujeme za pochopení

Vážení klienti,

od 5.5.2022 pro Vás budu k dispozici v naší ambulanci jen já, Mgr. Marta Šilerová. Můžete se na mě ale obracet už teď a to s akutními nebo chronickými potížemi pohybového aparátu, poúrazovými stavy, pooperačními stavy, problémy s lymfou, atd.

Připravila jsem pro Vás 4-týdenní nebo 8-týdenní programy, během kterých je mým cílem ošetřit Vaše dlouhodobé potíže, naučit Vás cvičit, správně se hýbat a především se aktivně zapojit do řešení Vašeho problému.

Nově nebude možnost přijít s předpisem od lékaře, péče je plně hrazena klientem. Platbu je možné provést hotově, kartou nebo slevenkami Žďas a.s. Nový ceník platný od 1.5.2022 najdete na stránkách www.rehabilitacezr.cz.

Otevírací doba nebude pevně stanovena, bude dána objednávkami. Objednání je možné telefonicky na čísle 777753623 nebo přes email (uvádějte tel.číslo). Pokud nezvednu telefon hned, ozvu se později.

Vážení pacienti!

Ráda bych Vás informovala o změnách v naší ambulanci. Po řádném uvážení jsem se rozhodla k 1.6.2022 ukončit spolupráci se zdravotními pojišťovnami. Pro naplněnou kapacitu již nyní nepřijímáme k léčbě pacienty s předpisem od lékaře. Pro Vaši rehabilitaci si tak budete muset vybrat jiné zařízení. Děkuji za pochopení! Jsem ráda, že jste si v minulosti vybraly naši ambulanci a že jsme já a moje kolegyně mohly být Vašimi průvodci na cestě k životu bez bolesti. Věřím, že jste si od nás odnesli spoustu užitečných informací a cviků, které Vám v případě potřeby v budoucnu pomůžou bolest opět zmírnit. Ambulance se ale nezavírá úplně. I nadále budu k dispozici pro řešení akutních i chronických potíží pohybového aparátu, poúrazových stavů a preventivních programů. Kompletní nabídku služeb se dozvíte již brzy.

Těším se na další spolupráci?!

Mgr. Marta Šilerová

Vážení klienti,

z kapacitních důvodů pozastavujeme příjem všech předpisů FT.

                                                     Děkujeme za pochopení

                                                                                   Tým Rehabilitace

V termínu od 28.12.2020 do 1.1.20201 má naše ambulance z důvodu dovolené zavřeno.